Výsledky v Karate

kliknutím na nadpis se Vám zobrazí fotogalerie ze závodů

12.5.2019 MÁJOVÝ POHÁR NADĚJÍ LOVOSICE

3.místo kata 12-13 let Matyáš Najman
3.místo kata 12-13 let Michaela Navrátilová
3.místo kumite -50 kg Michaela Navrátilová

 

6.4.2019 Pohár nadějí Česká Lípa 

1.místo kata 7let 8-7kyu Anna Žáková
1.místo kata tým sže Michaela Navrátilová, Pokorná Natálie a Znamenáčková Adéla
2.místo kata mži 10-11let Jakub Burián
3.místo kata mži 10-11let Jan Křesálek
3.místo kata tým sži Jakub Burián, Matyáš Najman a Petr Zítko

9.3.2019 Pohár nadějí +Prague Open Karate Cap

Pohár nadějí

kata:
1.místo Koubková Eva
1.místo Eliška Marešová
1.místo Burián Jakub
2.místo Najman Matyáš
3.místo Žáková Anna
4.místo Vobořil Vojtěch

 Prague Open

kata:

2.místo Žáková Anna
2.místo Najman Matyáš

Kihon Kumite:
1 místo Burián Jakub

 

16.2. 2019 1 kolo ÚRP

Burián Jakub 2.místo kata mži 10.11let
Navrátilová Michaela 2.místo kata tým starší žákyně
Burián, Najman a Zítko 2.místo kata tým starší žáci
Křesálek Jan 3.místo kata mži 10-11let
Navrátilová Michaela 3.místo kata starší žákyně 
Navrátilová Michaela 5.místo kumite starší žákyně do 50kg

13.1.19 NOVOROČNÍ TURNAJ SKIF HRADEC KRÁLOVÉ

Navrátilová Michaela 1.místo kata st.žákyně -6 kyu
Pavlasová Božena 1.místo kata Master

Matyáš Najman 1.místo kata st.žáci -6 kyu
Pavlasová Božena 2.místo kata ženy

Burián Jakub 2.místo kata st.žáci + 5 kyu
Navrátilová Michaela 3. místo kumite st.žákyně – 45 kg

ROK 2018

SKIF Prague Open  16.12.2018

1 místo Burián Jakub kata -6 kyu 10-11 let
1 místo Burián Jakub kata -6 kyu 12-13 let
1 místo Navrátilová Michaela -6 kyu 12-13 let
2 místo Najman Matyáš kata -6 kyu 12-13 let
3.místo Navrátilová Michaela kumite -45 kg

 

Putovní pohár 2018 do 13 let

1.Najman Matyáš 22.b -Děčín
2.Zítko Petr 22.b
3.Znamenáčková Adéla 20.b
4.Burián Jakub 19.b -Děčín
5.Navrátilová Michaela 14.b- Děčín
6.Křesálek Jan 11.b- Děčín
7.Pokorná Natálie 10.b
8.Klimpová Vanesa 7.b
9.Pokorná Rozálie 5.b
10.Nyklová Lucie 4.b

Vánoční pohár FSKA

Kihon :
1.místo Eva Koubková
2.místo Anna Žáková
Kata :
1.místo Eliška Jerie
2.místo Vobořil Vojtěch
2.místo Navrátilová Michaela
3.místo Najman Matyáš
kata duo :
1.místo Burián Najman
2.místo Navrátilová Voghlová
kata team :
1.místo Najman Burián Zítko

XXV.Vánoční cena Mladé Boleslavi 1.12.2018

1 místo Křesálek Jan kata 10-11 let +6 kyu
3 místo Burián Jakub kata 10-11 let +6 kyu

M ČR FSKA  Česká Lípa 24.11.2018

1.místo Křesálek Jan kata 9-10 let +6 kyu
3.místo Navrátilová Michaela kata 11-12 7 kyu
2.místo Najman Burián Zítko kata team starší žáci
3.místo Burián Najman kata duo starší žáci

 

 

Grand Prix Ostrava 4.10.2018

3 místo Najman Matyáš kata mži 8-7 kyu

 

Liberecký pohár 27.10.2018

1.místo kumite dorost do 60kg Tovt Vadym
1.místo kata tým žáci Burián, Najman a Zítko
2.místo kata mže 7kyu Navrátilová Michaela
2.místo kata mži 7kyu Najman Matyáš
2.místo kumite mže  Navrátilová Michaela 7kyu do 40lg

Přebor Středočeského svazu karate 21.10. 2018 Říčany u Prahy

kata :
1
 místo Navrátilová Michaela
2 místo Marešová Eliška

kumite :
3 místo Navrátilová Michaela

 

Trutnovský Dráček 13.10.2018

kata:

1 místo Najman Matyáš
3 místo Navrátilová Michaela
3 místo Burián Jakub

kata team :
3 místo Zítko Burián Najman

Kumite:

1 místo Navrátilová Michaela

Shotokan Cup ČOS 2018 Vamberk 29.9.2018

KATA Jednotlivci
2.místo Navrátilová Michaela
2.místo Najman Matyáš
3.místo Jakub Burián
KUMITE

3.místo Navrátilová Michaela

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY  MOST 22.9.2018

RIBBONS GETTING-STUŽKOVANÁ
1.místo Michaela Navrátilová
1.místo Tran Truong Giang
2.místo Michaela Junková
3.místo Anna Žáková
3.místo Adam Můžík
3.místo Michaela Junková

LIGHTCONTACT

3.Místo Vadym Tovt

IX.MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY ČABK 2018  15.9.2018 PRAHA

Mistrovství se zúčastnilo 12 států

Najman Matyáš 10-12 let -7 kyu 5. místo
Burián Jakub 10-12 let +6 kyu 5. místo
Navrátilová Michaela 10-12 let -7 kyu bohužel nepostoupila do finálové šestky

 

Soustředění Chřibská 2018 foto

Putovní pohár 2017-červen 2018 

Pohár mládeže FSKA 17.6.2018

4x zlato, 2x stříbro, 2x bronz

  • 1.místo – Vobořil Vojtěch, kihon 7let, 10kyu
  • 1.místo – Žáková Anna, kihon 6let, 10kyu
  • 1.místo – Mužík Adam, kihon 8-9let, 10kyu
  • 1.místo – Najman Matyáš, kata 10-12let, 8-7kyu
  • 2.místo – Navrátilová Michaela, kata 10-12let, 7kyu
  • 2.místo – Navrátilová a Najman, kata duo
  • 3.místo – Šklíbová Nela, kihon 6let, 10kyu
  • 3.místo – Pacovská Anna, kihon 8-10let, 10kyu

Krajský přebor 16.6.2018

1x zlato a 1x bronz

  • 1.místo – Najman Matyáš, kata, sže, 7kyu
  • 3.místo – Křesálek Jan, kata, mži, 10-11 let

Memoriál Šianského Louny 2.6.2018

  • 3.místo kata Najman Matyáš kata sži 7kyu 
  •  3.místo kata Burián Jakub kata 6 kyu
  • 1.místo kata duo Burián Jakub a Najman Matyáš mži
  • 3.místo kata team Burián, Najman a Gregor sži
  • 3.místo Burián Jakub kumite mži 10-11let do 30kg

Vamberský Lvíček 17.4.2018

  • 1 místo kata Najman Matyáš  8-7 kyu
  • 1 místo kata Burián Jakub 6 kyu
  • 2 místo kata duo Burián – Najman

Pohár nadějí Česká Lípa 7.4.2018

  • 2.místo kumite mži do 35kg Burián Jakub
    3.místo kata 10-11let Burián Jakub
    3.místo kata 10-12let 7kyu Najman Matyáš
    3.místo kata tým sži nad 6kyu Burián Jakub,Gregor Jan a Najman Matyáš

Regionální pohár Ústí nad Labem 17.3.2018

  • 3.místo kata sži 7kyu Najman Matyáš
    3.místo kata mži 10-11let Burián Jakub
    3.místo kata mži 10-11let Křesálek Jan
    3.místo kata tým sži Burián Jakub, Gregor Jan a Najman Matyáš

Prague Open 10.3.2018

  • 1.místo kata Najman Matyáš 8-7 kyu
  • 1.místo kata Burián Jakub 6kyu
  • 1.místo kata open Burián Jakub
  • 2.místo kata open Gregor Jan
  • 1.místo kata team Gregor-Najman-Burián

 

MČR WKF
Ostrava, 6.prosince 2015
1 x zlato, 0 x stříbro, 0 x bronz

ME ESKA
Anglie, 29.listopadu 2015
0 x zlato, 0 x stříbro, 1 x bronz

MČR FSKA
Č.Lípa, 28.listopadu 2015
2 x zlato, 0 x stříbro, 0 x bronz

Vánoční cena Mladé Boleslavi
Mladá Boleslav, 21.listopadu 2015
1 x zlato, 0 x stříbro, 0 x bronz

MČR JKA
Kadaň, 8.listopadu 2015
1 x zlato, 0 x stříbro, 0 x bronz

North Bohemia
Ústí nad Labem, 17.října 2015
1 x zlato, 0 x stříbro, 0 x bronz

2.kolo Národní Pohár JKA
Brno, 3.října 2015
0 x zlato, 1 x stříbro, 0 x bronz

ME JKA
Německo, 23.května 2015
1 x zlato, 0 x stříbro, 0 x bronz

Grand Prix
Ústí n/L, 16.května 2015
0 x zlato, 0 x stříbro, 1 x bronz

Světový pohár
Hradec Králové, 26.dubna 2015
0 x zlato, 0 x stříbro, 1 x bronz

2.kolo Regionální Pohár
Č. Lípa, 18.dubna 2015
1 x zlato, 0 x stříbro, 0 x bronz

ME JKA
Praha, 28.března 2015
0 x zlato, 1 x stříbro, 0 x bronz

1.kolo Národní Pohár
Kladno, 28.března 2015
1 x zlato, 0 x stříbro, 0 x bronz

1.kolo Regionální Pohár
Louny, 21.března 2015
1 x zlato, 0 x stříbro, 0 x bronz

1.kolo Národní Pohár JKA
Praha, 14.února 2015
1 x zlato, 0 x stříbro, 0 x bronz

MČR WKF
Příbram, 31.ledna 2015
1 x zlato, 0 x stříbro, 0 x bronz

MČR WKF
Č.Budějovice, 7.prosince 2014
0 x zlato, 1 x stříbro, 0 x bronz

MČR FSKA
Č.Lípa, 29.listopadu 2014
2 x zlato, 0 x stříbro, 0 x bronz

MČR JKA
Nymburk, 15.listopadu 2014
1 x zlato, 1 x stříbro, 0 x bronz

VC JKA
Kadaň, 1.listopadu 2014
0 x zlato, 1 x stříbro, 0 x bronz

Grand Prix
Ústí n/L, 11.října 2014
0 x zlato, 0 x stříbro, 1 x bronz

2.kolo Národní Pohár JKA
Kadaň, 4.října 2014
1 x zlato, 2 x stříbro, 0 x bronz

Krajský přebor
Ústí n/L, 14.června 2014
1 x zlato, 1 x stříbro, 2 x bronz

2.kolo Národní Pohár
Lovosice, 7.června 2014
1 x zlato, 0 x stříbro, 0 x bronz

ME FSKA
Polsko, 24.-25.května 2014
1 x zlato, 0 x stříbro, 1 x bronz

Světový pohár
Hradec Králové, 27.dubna 2014
0 x zlato, 0 x stříbro, 1 x bronz

2.kolo Regionální Pohár
Č.Lípa, 19.dubna 2014
1 x zlato, 0 x stříbro, 0 x bronz

MS WSKU
Kosovo, 4.-6.dubna 2014
1 x zlato, 0 x stříbro, 0 x bronz

1.kolo Regionální Pohár
Louny, 22.března 2014
1 x zlato, 0 x stříbro, 1 x bronz

1.kolo Národní Pohár
Praha, 8.března 2014
1 x zlato, 0 x stříbro, 0 x bronz

Kesl Cup
Praha, 19.ledna 2014
1 x zlato, 0 x stříbro, 0 x bronz

MČR WKF
Havířov, 7.- 8.prosince 2013
1 x zlato, 0 x stříbro, 1 x bronz

ME WSKA
Portugalsko, 23.listopadu 2013
0 x zlato, 0 x stříbro, 1 x bronz

3.kolo Národní Pohár
Praha, 16.listopadu 2013
1 x zlato, 0 x stříbro, 1 x bronz

MČR CSKU
České Budějovice, 27.října 2013
0 x zlato, 0 x stříbro, 1 x bronz

Liberecký pohár
Česká Lípa, 19.října 2013
1 x zlato, 1 x stříbro, 0 x bronz

North Bohemia
Ústí nad Labem, 12.října 2013
1 x zlato, 1 x stříbro, 0 x bronz

Mistrovstvi Evropy WSKU
BURSA-TURECKO, 4.-6.října 2013
1 x zlato, 0 x stříbro, 0 x bronz

Krajský přebor
Ústí n/L, 15.června 2013
1 x zlato, 1 x stříbro, 0 x bronz

Akademické MČR
Praha, 12.června 2013
0 x zlato, 0 x stříbro, 2 x bronz

GP Ústí n/L
Ústí n/L, 25.května 2013
0 x zlato, 0 x stříbro, 2 x bronz

Velká cena Nymburka
Nymburk, 11.května 2013
1 x zlato, 1 x stříbro, 0 x bronz

Světový pohár
Hradec Králové, 28.dubna 2013
0 x zlato, 0 x stříbro, 1 x bronz

ME JKA
Německo, 20.dubna 2013
1 x zlato, 0 x stříbro, 0 x bronz

1.kolo Národní Pohár
Č.Lípa, 13.dubna 2013
1 x zlato, 1 x stříbro, 0 x bronz

2.kolo Regionální Pohár
Louny, 23.března 2013
3 x zlato, 0 x stříbro, 3 x bronz

1.kolo Regionální Pohár
Č.Lípa, 16.února 2013
3 x zlato, 2 x stříbro, 0 x bronz

Vánoční cena Mladé Boleslavi
Mladá Boleslav, 17.listopadu 2012
4 x zlato, 3 x stříbro, 6 x bronz